Manfrotto Element Big Aluminyum Traveler Tripod Grey

649,00 ₺
Vergi dahil

Manfrotto Element Big, CSC'ler, aynasız ve DLSR kameralar için idealdir ve 200 mm'ye kadar lensleri ve 8 kg'a kadar yükleri kolayca tutar. Alüminyum bilyalı kafası, istenen atış yaparken en yumuşak hareketleri sağlamak üzere tasarlanmış ve ekipmanı tam olarak ihtiyacınız olan yere sıkıca kilitliyor.

Adet:

Review:
:
Manfrotto Element Big Aluminyum Traveler Tripod Grey
 
Manfrotto'nun Element Traveler Big Black, güvenilir, hafif ve taşınması kolay bir seyahat üçayağı arayan meraklı fotoğrafçılar için mükemmel bir seçimdir. 

Manfrotto Element Traveler, uygun fiyatlı, kompakt, sağlam alüminyum alaşımlı bir tripod kiti olup çok yönlüdür. 164cm'lik bir yüksekliğe kadar uzanır, sadece 41cm'ye kadar katlanır ve çoğu torbada paketlenmesi kolaydır. 

Tripodun bacakları bağımsız olarak yayılır ve hemen hemen her yüzeyde çok yönlü konumlandırma imkânı sağlayan üç bacak açı durdurma özelliğine sahiptir. Bükümlü kilit mekanizması, fotoğrafçıların çekimlerine odaklanma özgürlüğü kazandıran yumuşak, hızlı hareketlerle mükemmel bir konuma gelmelerini sağlıyor. 

Manfrotto'nun Element Traveler Big, tamamen yeni bir seviyeye akıllıca geliyor: bu akıllı ve küçük ve hafif tripod , içinde tam boyutlu monopod ile entegre olarak tasarlanmıştır. Monopodu kullanmak için, tripod ayakkabısını yastıklı bacak ısıtıcısı ile çıkarın ve orta kolonu takın. 

Hafiflik bir seyahat çeridi mecburiyeti olduğundan, fotoğrafçılar ihtiyaç duyulduklarında ekstra kararlılık sağlamak için ek ağırlık yüklemek için orta kolonun alt kısmında bulunan yaylı kancaya güvenebilirler.

Manfrotto Element Big, CSC'ler, aynasız ve DLSR kameralar için idealdir ve 200 mm'ye kadar lensleri ve 8 kg'a kadar yükleri kolayca tutar. Alüminyum bilyalı kafası, istenen atış yaparken en yumuşak hareketleri sağlamak üzere tasarlanmış ve ekipmanı tam olarak ihtiyacınız olan yere sıkıca kilitliyor. Manzara fotoğrafçılığına girerseniz, fotoğrafçının 360 ° pan indeksi sayesinde fotoğrafseverlerin muhteşem panoramik çekimleri kolayca ve hassas bir şekilde çekmelerini sağlayan ayrı kafanın pan lock'ını seveceksiniz. Top kafası, zum lensleri kullanırken ekipmanın dengelenmesini sağlayan 1/4 "-20 kamera vidası ile Arca tipi hızlı çıkartma plakası monte eder 

Manfrotto Element Big dört renkte (Siyah, Kırmızı, Mavi ve Gri) , kolay saklama ve taşıma için kendi korumalı çantası bulunmaktadır.

No customer reviews for the moment.

Menü
Kapat
Geri
Hesap
Kapat