Sony A6500 Body Aynasız Dijital Fotoğraf Makinesi

5.999,00 ₺
Vergi dahil
Çekim aralığınızı genişletin Size profesyonel görünen fotoğraf ve videolar çekme gücü sunan APS-C değiştirilebilir lensli kompakt fotoğraf makinesi α6500 ile tanışın. 307 çekime kadar1 kesintisiz çekim için genişletilmiş arabellek, dahili 5 eksenli optik görüntü sabitleme, dokunmatik ekran kontrolü, süper hızlı AF ve Yüksek Yoğunluklu İzleme AF Teknolojisi özellikleri, çekim olanaklarınızı genişletir.
Adet:

Review:

Çekim aralığınızı genişletin

Size profesyonel görünen fotoğraf ve videolar çekme gücü sunan APS-C değiştirilebilir lensli kompakt fotoğraf makinesi α6500 ile tanışın. 307 çekime kadar1 kesintisiz çekim için genişletilmiş arabellek, dahili 5 eksenli optik görüntü sabitleme, dokunmatik ekran kontrolü, süper hızlı AF ve Yüksek Yoğunluklu İzleme AF Teknolojisi özellikleri, çekim olanaklarınızı genişletir.

Bu modeli seçmek için nedenler
Etkileyici kesintisiz çekim arabelleği
Genişletilmiş kesintisiz çekim arabelleği
Yaklaşık 36 sn/307 çekimlik1 kesintisiz çekim kapasitesi

Dünyanın en fazla4 (4254) aşama algılamalı AF noktası

Geniş aşama algılamalı AF nokta kapsamı
Görüntü alanının tamamına daha yoğun bir şekilde yerleştirilmiş 425 netleme düzlemli aşama algılamalı AF noktası sayesinde bu geniş AF noktası kapsamı, hiçbir nesneyi dikkatinden kaçırmaz.

(1) Netleme noktası (2) Kontrast algılamalı AF (3) Aşama algılamalı AF
Dünyanın en yüksek3 (0,05 sn3) AF hızı

Anında netleme için Hızlı Hibrit AF
Dünyanın en yüksek AF hızı3 (0,05 sn3) ve bu hızı destekleyen BIONZ X™ görüntü işleme motoru sayesinde hızlı hareket eden nesneleri üstün hızla anında yakalayabilirsiniz.

Yüksek Yoğunluklu Takipli AF Teknolojisi

Hareketli sahneleri daha istikrarlı çekin
Yüksek yoğunluklu İzleme AF Teknolojisi, hareketli nesnelerin ekstra hassas ve güvenilir saptama ve izlemesi için nesne etrafında yoğun olarak konumlandırılan AF noktalarını etkinleştirir.

α6500'ün çekim hızında düşüş olmadan (AF/AE izleme ile yaklaşık 36 sn boyunca) 307 çekime kadar1 kesintisiz çekim kapasitesiyle hiçbir özel anı kaçırmayacaksınız.

Minimum gecikmeyle canlı önizlemeli kesintisiz çekim

Hareketli nesneleri optik vizör benzeri hızla çekin
8 fps'ye kadar canlı önizlemeli kesintisiz çekimde görüntüleme gecikmesi minimum düzeyde tutulur; böylece hareketli nesneleri EVF veya LCD'de göründüğünde optik vizör benzeri hızla çekebilirsiniz.

Avcunuza sığan gövdede
5 eksenli sabitleme
(1) Yalpalama (2) Sendeleme (3) Sallanma
Beş tip fotoğraf makinesi titremesini önler

5,0 kademe daha yüksek deklanşör hızı etkisi2
Beş kademe daha yüksek2 deklanşör hızı etkisiyle yeni yüksek hassasiyetli jiroskopik sensör, görüntü sabitleme için çok önemlidir. Bu fotoğraf makinesi titreme telafi sistemi, daha sabit ve net videolar ve fotoğraflar çekmek için etkilidir.

5 eksenli logo
Farklı lensler kullanırken bile
fotoğraf makinesi titremesini an aza indirin

5 eksenli sabitleme5 E-mount ve diğer lenslerle çalışır
Favori lenslerinizin birçoğunu kullanarak rakipsiz elde çekim özgürlüğü kazanın. E-mount α6500'ün kısa flanş ardı mesafesi, geniş lens uyumluluğuna katkıda bulunur.

E mount lensler
Doğrudan α6500'e takabileceğiniz mükemmel lens seçenekleri hakkında aşağıda bilgi alabilirsiniz:

A mount'lı lensler
(1) LA-EA4, LA-EA3, LA-EA2* veya LA-EA1* *Görüntüler APS-C formatında kaydedilir.
A-mount lens adaptörüyle, aşağıda daha fazla lens seçebilirsiniz:

Vizörü izlerken odak noktasını kaydırmak için ekranı parmağınızla kaydırın
Dokunmatik Yüzey işlevi sayesinde, vizörü izlerken bile LCD dokunmatik ekranı parmağınızla kaydırarak odak noktasını sezgisel olarak ve kolayca değiştirebilirsiniz.

Tek dokunuşla anında odak noktası seçimi

Yalnızca parmağınızı kullanarak kare içinde istediğiniz gibi odaklanın
Dokunmatik Netleme, netlemeyi hızla ayarlamanızı kolaylaştırır; böylece özel bir anda seçtiğiniz nesneyi çekme şansını kaçırmazsınız.

Tek dokunuşla anında odak noktası seçimi
Daha dinamik görüntü tanımlama
Yeni ön uç LSI ile BIONZ X, Exmor® CMOS görüntü sensöründen alınan verileri işleyerek, fotoğraf ve videolarda düşük parazitle olağanüstü doku ve netlik sunar.


Bu sensör, ışık toplama verimliliğini en üst düzeye çıkaran büyük bir fotodiyot alt tabakasına, ince kablo katmanına ve hızlı okuma sağlayan bakır kablolara sahiptir. Ayrıca daha az gürültü ile hassasiyeti ISO 512007 seviyesine çıkarır.
(A) Geleneksel yapı (B) α6500 yapısı
(1) Fotodiyot alt tabakası (2) Işık alma yüzeyi (3) Alüminyum kablo katmanı (4) Bakır kablo katmanı

Gelişmiş görüntü işleme sistemi

BIONZ X görüntü işleme motoru, görüntü sensörü için optimize edilen görüntü işleme algoritması ve yeni ön uç LSI'nin büyük desteğiyle paraziti en aza indirerek görüntü dokusunu ve netliğini iyileştirir.

Yüksek kaliteli 4K kayıt8
Super 35mm9 formatında 6K eşdeğeri (20 MP) verilerden oluşturulan 4K filmler8 çekin ve dahili olarak kaydedin. Sezgisel Dokunmatik Netleme ve 5 eksenli görüntü sabitleme, çekim özgürlüğünü artırır.

Yüksek çözünürlüklü 4K

Yüksek hızda örnekleme (4K olarak yoğunlaştırılan görüntü verilerinin yaklaşık 2,410 katı [6K eşdeğeri]), 4K film çözünürlüğü ve gerçekçilikte yüksek kalite sağlar.

Video oynat
Videolar için Hızlı Hibrit AF

aşama algılamalı AF (üstün hız ve izleme performansı) ve kontrast algılamalı AF (yüksek doğruluk) özelliğine sahip Hızlı Hibrit AF sistemi, 4K video çekiminde bile çok hassas netleme ihtiyacını karşılar.

Akıllı ve sorunsuz çalışma için güvenilir sağlamlık
Magnezyum alaşımlı gövde, 200.00013 bırakma döngüsüne kadar test edilmiş deklanşör ve daha fazlası, fotoğraf makinesinin genel sağlamlığını, güvenilirliğini ve kullanım özelliklerini vurgular.

Phase One'dan dünyanın en iyi RAW dönüştürücülerinden biri
Hassas renkleri ve inanılmaz ayrıntıları işleyen Capture One Express (Sony için) dünyanın en iyi RAW dönüştürücülerinden biridir. Esnek dijital varlık yönetimini, tüm vazgeçilmez ayar araçlarını ve hızlı, hassas performansı özelleştirilebilir, entegre bir çözümde birleştirir16.

ÖZELLİKLER VE TEKNİK NİTELİKLER
α6500 profesyonel sınıf APS-C değiştirilebilir lensli fotoğraf makinesi son derece hızlı otomatik netleme özelliğine sahiptir; Geniş aşama algılamalı AF nokta kapsamına sahip yüksek yoğunluklu İzleme AF Teknolojisi; 11 fps'ye (Hi+) kadar kesintisiz çekim için geliştirilmiş arabellek; 5 eksenli optik görüntü sabitleme; ve dokunmatik ekran netleme kontrolü.
425 aşama algılamalı AF noktasıyla en hızlı 3 (0,05 sn 3 ) AF
Dahili 5 eksenli görüntü sabitleme
Olağanüstü ışık hassasiyeti için 24,2 megapiksel17 Exmor™ CMOS sensörü
Üstün ayrıntı üretimi için BIONZ X™ görüntü işleme motoru
Piksel gruplaması olmadan tam piksel okumalı 4K video kaydı8
OBJEKTİF UYUMLULUĞU
Sony E mount'lı lensler
TİP
APS-C tipi (23,5 x 15,6 mm), Exmor® CMOS sensör
PİKSEL SAYISI (EFEKTİF)
Yaklaşık 24,2 megapiksel
ISO HASSASİYETİ (ÖNERİLEN POZLAMA İNDEKSİ)
Fotoğraflar: ISO 100-25.600 (ISO 51200'e kadar ISO sayısı, genişletilmiş ISO aralığına ayarlanabilir), AUTO (ISO 100-6400, seçilebilir alt ve üst limit), Videolar: ISO 100-25.600 eşdeğeri, OTOMATİK (ISO 100-6400, alt sınır ve üst sınır seçilebilir)
PİL ÖMRÜ (FOTOĞRAFLAR)
Yaklaşık 310 çekim (Vizör) / yaklaşık 350 çekim (LCD monitör) (CIPA standardı)18
VİZÖR TİPİ
1,0 cm (0,39 tipi) elektronik vizör (renkli), XGA OLED
TİP
7,5 cm (3,0 tipi) geniş tip TFT
α6500 Premium E-mount APS-C Fotoğraf Makinesi ürününün fotoğrafı
α6500 Premium E-mount APS-C Fotoğraf Makinesi ürününün fotoğrafı

ILCE6500

No customer reviews for the moment.

Menü
Kapat
Geri
Hesap
Kapat