Olympus OM-D E-M10 Mark III Pancake

3.299,00 ₺
Vergi dahil
  • 16,1 MP Four Thirds Cmos Sensör
  • Dual Quad-Core TruePic VIII İşlemci
  • UHD 4K 30fps Video Kayıt
  • 3'' Dokunmatik Dönebilen Ekran
  • 5 Akslı Görüntü Sabitleme Sistemi
Adet:

Review:

Wi-Fi Bağlantı ve Paylaşım

E-M10 Mark III'ün yerleşik Wi-Fi özelliği sayesinde fotoğraflarınızı anında paylaşın. Uzaktan ve görüntü düzenleme cihazı olarak akıllı telefonunuzu da kullanabilirsiniz.

Yüksek Hızlı Performans

E-M10 Mark III'ün her durumda istediğiniz çekimi sağlaması için sahneyi odakladığı, yakaladığı ve işlediği yüksek hızı deneyimleyin

En İyi Açılar Mükemmel sahne için tek çekimle yetinmeyin. Eğik LCD dokunmatik ekranı kullanarak her türlü zorlu açıdan kolayca çekim yapın. Rahat LCD görüntüsüyle yaratıcılığın kontrolü sizde.             

 Doğru Aydınlatma  Nerede olursanız olun daima hazır olan yerleşik flaş, loş ve karanlık çekim   koşullarında ekstra aydınlatmasağlar. Düğmeyi çevirdiğiniz anda flaş otomatik   olarak açılır.

Mükemmel Görünüm Elektronik Vizör ile her zaman sahneyi en hassas şekilde görüntüleyebilirsiniz. Otomatik parlaklık ayarı ve tamamen yaratıcı kontrol sayesinde çekimlerinizin en iyi şekilde görüneceğinden emin olun.             

 

 Kolay Dokunuş  Zorlu durumlarda çekim yaparken bazen dokunmatik ekranı kullanmak daha   kolaydır. Touch AF deklanşörile odaklanacağınız bölgeyi seçin ve mükemmel   fotoğrafı çekmek için ekrana dokunun.

Kompakt Yol Arkadaşı E-M10 Mark III'ü omzunuza takın ve nereye giderseniz yanınızda götürün. Fotoğraf  makinesi avucunuza sığar ve hafifliği sayesinde taşıdığınızı bile unutabilirsiniz.            

Teknik Özellikler

Görüntü Sensörü 4/3 İnç Canlı MOS Sensör

Efektif Piksel 16,1 MP

İşlemci Trupic III

Kayıt Formatları (Fotoğraf) Raw, Jpeg, Raw+Jpeg

Kayıt Formatları (Video) MOV (H.264 / MPEG-4)

Video Kaydı 4K (30fps), 1080p, 720p(120fps)

Ekran 3’’ Dönebilen Dokunmatik Ekran

Lens Yuvası Micro Four Thirds

Vizör Elektronik Vizör

Görüntü Sabitleme 5 Akslı Görüntü Sabitleme

EC32-444F8

No customer reviews for the moment.

Menü
Kapat
Geri
Hesap
Kapat