Canon EOS M10 15-45mm Kit Aynasız Siyah

1.799,00 ₺
Vergi dahil
  • 18.0MP APS-C CMOS Sensör
  • DIGIC 6 görüntü işlemcisi
  • 3.0" 1.04m-Dot Hareketli dokunmatik LCD
  • 30/24 fps Full HD 1080p video
  • Dahili Wi-Fi ve NFC Bağlantısı
Adet:

Review:

Güçlü performans

APS-C boyutlu 18 megapiksel CMOS sensör ve DIGIC 6 işlemci ile etkileyici fotoğraflar ve filmler çekin. 12.800'e kadar ISO değeriyle (25.600'e genişletilebilir) düşük ışıkta bile performans verir.

 

Değiştirilebilir lensler

Çok yönlü EF-M serimizden veya EF-EOS M Yuva Adaptörü aracılığıyla geniş EF ve EF-S lens serimizden seçim yaparak görüşünüzü değiştirin.

 

Uzaktan çekim dünyasını keşfedin

Akıllı cihazınızı canlı ön izlemeli kablosuz uzaktan kumanda olarak kullanabilmeniz sayesinde Dokunmatik AF'ye ve tam yaratıcı pozlama kontrolüne erişerek hedeflediğiniz grup çekimini yapın.

Otoportre modu

Size uygun doğru görünümü elde etmek için parlaklığı ayarlayın ve pürüzsüz cilt ayarı yapın. Ayrıca balık gözü ve minyatür ölçekli model efektleri gibi geniş yaratıcı filtre seçeneklerini keşfedin.

 

Güzel, kolay ve yaratıcı kontrol imkanı

Sade, geliştirilmiş ergonomi ve selfie'ler için 180˚ eğilebilen 3,0 inç sezgisel dokunmatik ekranla (1.040.000 sRGB nokta) rahat kullanım.

 

Zahmetsiz paylaşım

Fotoğraf makinenizi tek dokunuşla anında akıllı telefonunuz, tabletiniz veya Canon Connect Station'a bağlamak için Wi-Fi ve Dynamic NFC'yi kullanarak fotoğrafları ve filmleri kolayca paylaşın ve yedekleyin.

 

Deneyiminizi daha da ileriye taşıyın

Kendinize güveniyor musunuz? Tam uzman düzeyde kontrolü kullanarak gelişmiş düzenleme için 14 bit RAW çekim yapın ve HDR moduyla daha fazla ton yakalayın veya Tripodsuz Gece Çekimi ile sabit çekimler yapın.

0584C012AA

No customer reviews for the moment.

Menü
Kapat
Geri
Hesap
Kapat