Canon EOS M6 Aynasız Fotoğraf Makinesi

3.699,00 ₺
Vergi dahil
  • 24,2MP APS-C CMOS Sensör
  • DIGIC 7 Görüntü İşlemcisi
  • 60 fps'de Full HD 1080p Video Kaydı
  • Dahili NFC, Bluetooth'lu Wi-Fi
  • 9 fps'ye kadar Çekim ve ISO 25600
Adet:

Review:

      DSLR ve kompakt gövde bir arada

DSLR hızı ve kompakt taşınabilirliği bir araya getiren bu fotoğraf makinesini gittiğiniz her yere taşıyabilir ve büyüleyici sonuçlar elde edebilirsiniz.

Alan derinliğini kontrol altına alın, net bir nesneyi bulanık bir arka planla vurgulamak için sığ odak özelliği ile portreler çekin. Ya da tüm görüntüde maksimum netlik sağlamak için her şeyi odağa alan ayarları kullanarak manzara çekimi yapın.

Göze çarpmayan küçük fotoğraf makinesi gövdesiyle dikkat çekmeden çekim yapın. Sokak ve seyahat fotoğrafçılığı için mükemmeldir.

Görüntüleri doğrudan fotoğraf makinesinde kesebilir, düzenleyebilir veya bastırabilirsiniz. Daha farklı bir görünüm ve his yaratmak için Resim Stilleri özelliği ile renk, kontrast ve tonu ayarlayabilirsiniz.

Opsiyonel elektronik ViewFinder EVF-DC2 kompozisyon için alternatif yollar sunarken dahili, eğilebilen dokunmatik ekran farklı perspektiflerden kompozisyon oluşturmanızı sağlar. 

İhtiyacınız olan üstün performansı sağlar Dual Pixel CMOS AF, nesneler kadrajın etrafında hareket ederken onları takip ederek bir DSLR gibi hızlı ve doğru biçimde odaklama yapar. EOS M6 aynı zamanda hızlı çekim yapar; 24,2 megapiksel resimleri 9 fps'ye varan hızlarda (SERVO otomatik odaklama ile 7 fps) yakalar. İhtiyacınız olan üstün performansı sağlar

EOS M6, bir DSLR kadar hızlı bir şekilde odaklanmak için güvenli ve doğru bir şekilde kilitlenen Dual Pixel CMOS AF kullanır. Yüzler ve renkli nesneler çerçevenin etrafında hareket ettikçe algılanır, takip edilir ve odakta tutulur.

Ne kadar hareketli olursa olsun o özel anı çektiğinizden emin olun. 9 fps'ye veya otomatik odaklama takibi ile 7 fps'ye kadar sürekli seri çekim yapın

EOS M6'yı açtıktan sonra kaldırdığınız anda çekim yapmaya hazırdır. Engel tanımayan fotoğrafçılık için komutlarınıza hızlı bir şekilde tepki verir, böylece iyi bir fotoğraf fırsatı yakaladığınızda her zaman hazır olursunuz.

Bilinen dokunmatik ekran hareketlerini kullanarak fotoğraf makinenizi kontrol edin. Sıkıştırma, dokunma ve kaydırma hareketleriyle görüntülere göz atın ve özelleştirilebilir Hızlı Kontrol Ekranı ile fotoğraf makinesi ayarlarını değiştirin. Tek bir dokunuşla bile odaklanabilir ve çekim yapabilirsiniz. 

 

        Dual Pixel CMOS AF
Fotoğrafçılar için hızlı odaklama. Film yapımcıları için net odaklama.

Yeni seviyelerde film yaratıcılığı Hem çevrimiçi ortamda hem de evinizdeki TV'nizde muhteşem görünen, son derece kolay çekilebilen Full HD filmler için video çekiminde fotoğrafçılıkta kullandığınız kontrolleri kullanın. Nesneler, kendileri veya siz hareket ettikçe net bir şekilde odakta ve görüntü, fotoğraf makinesindeki 5 eksenli dahili Görüntü Sabitleyici tarafından sabit bir şekilde kalır.

Yeni seviyelerde film yaratıcılığı

Hareket ettiğinizde bile sarsılmayan ve odakta kalan, güzel Full HD film çekimleri yapın. Blogunuzda ya da sosyal medya sayfanızda paylaşmanız veya sadece evde televizyonunuzda izlemeniz için idealdir.

Daha doğal geçişler için odak noktasını ayarlayan Dual Pixel CMOS AF sayesinde Film modunda doğru ve pürüzsüz odaklama sağlayabilirsiniz.

Saniyede 60 kare hızına kadar çekim yaparak üretim sonrasında pürüzsüz ağır çekim efektleri oluşturun

Tüm lenslerle uyumlu olan gömülü 5 eksenli Görüntü Sabitleyici sayesinde tripodsuz video çekimlerinde üstün sabitlik sağlanır

EOS M6 ve bir akıllı cihaz arasında Wi-Fi bağlantısı oluşturmak hiç olmadığı kadar kolay. Her zaman açık Bluetooth®, fotoğraf makinesine dokunmadan Camera Connect uygulamasından Wi-Fi bağlantısı gerçekleştirmenizi sağlar. Dahili NFC özelliği sayesinde uyumlu Android cihazları fotoğraf makinesinin tabanına dokundurarak bağlayın.

Bluetooth® marka ismi ve logoları, Bluetooth® SIG, Inc. şirketinin sahip olduğu tescilli ticari markalarıdır ve bu markalar Canon tarafından lisans altında kullanılmıştır. Diğer ticari markalar ve marka adları kendi sahiplerine aittir. Bluetooth® sürüm 4 veya üzeri ve iOS 8.4, Android 5.0 veya üzeri gerektirir.

Akıllı paylaşım ve bağlantı: Kablo gerekmez Her zaman açık Bluetooth® ve NFC sayesinde EOS M6'yı Wi-Fi ile bir akıllı telefona veya tablete bağlamak kolaydır. Bağlandıktan sonra resimlere göz atabilir ve resimleri bulut üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Hatta fotoğraf makinesini uzaktan kontrol ederek cihazınızın ekranını görüntüleyebilirsiniz.Kabloya gerek kalmadan görüntülerinizi dünyayla paylaşın

Her zaman açık Bluetooth®, akıllı cihazlardan hızlı ve kolay Wi-Fi bağlantısı sağlar

Uzaktan kumandayı kullanarak fotoğraf makinesine dokunmadan çekim yapın

Dynamic NFC özelliği sayesinde tek bir dokunuşla uyumlu Android cihazlarına bağlanın

Görüntü Senkronizasyonu, yeni görüntüleri paylaşmak ve PC/Mac bilgisayarınıza indirmek için buluta aktarır

Akıllı telefonunuzu veya tabletinizi kullanarak EOS M6 fotoğraf makinenizi uzaktan kontrol edin ve yeni bakış açıları deneyin 

Kutu İçinde Neler Var?

Dijital Fotoğraf Makinesi EOS M6 Gövde

Fotoğraf Makinesi Kapağı R-F-4

Kayış EM-300DB

Pil Şarj Cihazı LC-E17E

Güç Kablosu

Pil Paketi LP-E17

Terminal Kapağı

Kullanıcı Kılavuzu Seti

No customer reviews for the moment.

İlgili ÜrünlerHand-picked arrivals from the best designer

Menü
Kapat
Geri
Hesap
Kapat