Canon EOS M3 15-45mm Kit Aynasız

2.599,00 ₺
Vergi dahil
: Stokta yok
Kendinizi özgürce ifade edin.
Adet:

Review:

Canon EOS M3 18-55mm IS STM Lens İncelemesi

APS-C boyutlu 24,2 megapiksel CMOS sensör
Güçlü DIGIC 6 işleme
Hybrid CMOS AFIII ile hızlı ve net odak
4.2 kare/saniyeye kadar sürekli çekim
Full-HD Video çekimi
Mükemmel fotoğraf çekmeyi hemen öğrenmeye başlayın
EOS 750D'nizin kontrollerini ve işlevlerini öğrenin Uygulamalı yardımcı bilgiler ve adım adım egzersizler, muhteşem fotoğraflar çekmek için ihtiyacınız olan teknikleri öğretir. Bulanıklık ve kompozisyon gibi genel sorunları nasıl giderebileceğiniziı keşfedin; görüntülerini kaydetmenin ve paylaşmanın yeni yollarını öğrenin.

Taşınabilir DSLR gücü
Taşıması son derece kolay olan kompakt, hafif vev şık gövdesiyle EOS M3, DSLR'nin tüm gücünün ve değiştirilebilir lenslerin her zaman elinizin altında olmasını sağlar.

Kullanıcı dostu dokunmatik arabirim
Tek dokunuşla odaklanıp çekim yapmak, menülerde dolaşmak ve görüntüleri kolayca görmek için sezgisel dokunmatik ekranlı (1.040.000 sRGB noktalı) ödüllü ergonomik arabirimi kullanın. Ekran, yukarı doğru 180("selfie"ler için ideal) ve yüksek açılı çekimler için aşağı doğru 45 derece eğilebilir.
Hızlı, net otomatik odaklama
RAW formatında çekim yaparken bile 4,2 kare/saniye hızında tam çözünürlüklü sürekli çekim sayesinde anlık fırsatları kaçırmayın ve hareketli sahneleri kolayca yakalayın.

Çekim yaparken fotoğraf makinenizi her yönüyle kontrol edin
Gelişmiş Hibrit CMOS AF III sayesinde orijinal EOS M'den 6,1 kata kadar daha hızlı odaklanın. Karenin geneline yayılan ve kareyi dikey olarak yüzde 80, yatay olarak yüzde 70 kapsayan 49 AF noktasıyla otomatik odakalama net sonuçlar için nesneye hızlı ve doğru bir şekilde kilitlenir.

Fotoğraf çeker gibi film çekin
Gelişmiş Hibrit CMOS AF III sayesinde hızlı, net otomatik odaklama ile 30 fps hızında, MP4 formatında mükemmel Full HD (1080p) filmler çekin. Dokunmatik AF filmlerde net, sinematik içeri odaklama efektleri oluşturmanızı sağlar ve Yüksek Karşıtlıklı Manuel Odaklama sahnenin net alanlarını gösterir.

Kablosuz fotoğraf makinesi kontrolü ve görüntü paylaşımı
Yaratıcılığınızı kolayca paylaşın. Fotoğrafları ve filmleri sosyal ağlara hızla yüklemek ya da büyük ekran TV'de izlemek için Wi-Fi ve NFC'yi kullanarak akıllı telefonlara, tabletlere veya Canon Connect Station'a kolayca aktarabilirsiniz.
Sisteminizi genişletin
Lensinizi değiştirin ve dünyaya farklı bir açıdan bakın. EF-M lens yelpazesinden seçim yapın ya da Yuva Adaptörü EF-EOS M ile EOS DSLR'ler için tasarlanmış 70'ten fazla lensten birini kullanın. EOS Speedlite flaş, elektronik vizör veya harici mikrofon gibi diğer opsiyonel aksesuarları ekleyin.
Fotoğrafçılınızı nasıl geliştirebileceğinizi öğrenin
EOS M3 Rehberi Uygulaması, yaratıcı fotoğrafçılık dünyasına yapacağınız yolculukta size yardımcı olur. Fotoğraf makinenizin ayarlanmasından çektiğiniz görüntülerin saklanmasına ve depolanmasına kadar olan ayrıntılarla muhteşem fotoğraflar çekebileceksiniz.

Teknik Özellikler

24.4MP APS-C CMOS Sensör
DIGIC 6 Görüntü İşlemci
3.0 "1.04m-Nokta Hareketli Dokunmatik LCD
30/25/24 fps Full HD 1080p Video
Dahili Wi-Fi ve NFC Bağlantısı
Hibrid CMOS AF III, 49-Nokta
4.2fps ve Genişletilebilir ISO 25600 kadar
3.5mm Stereo Mikrofon
EF-M 18-55mm f / 3.5-5.6 IS STM Lens

9694B142AA

No customer reviews for the moment.

Menü
Kapat
Geri
Hesap
Kapat